Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
                                                  


CzuCzu - radość odkrywania!

Tworzymy mądre i najwyższej jakości książeczki i zabawki, którymi sami chcemy się bawić ze swoimi dziećmi. CzuCzu towarzyszy rodzicom od okresu niemowlęcego po czas przedszkolny ich dzieci. Marka Xplore Team powstała dla uczniów. Doskonale wiemy, że naszymi produktami równie chętnie… bawią się dorośli!

Wspólny czas

Wierzymy, że silna więź, która rozwija się między dzieckiem a rodzicem, jest najważniejszym fundamentem jego życia. Zabawa z CzuCzu wspiera tę wyjątkową relację na każdym etapie. Proste rozwiązania dają rodzicom i dzieciom przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Zależy nam, by dzieciaki uczyły się mając przy tym wiele frajdy i spędzały razem wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi.

Nauka przez zabawę

Podążamy za dzieckiem i wspieramy jego naturalny rozwój. Czerpiemy z wiedzy psychologów dziecięcych i pedagogów. Każdy produkt jest przemyślany, a jego ilustracja i forma są dostosowane do wieku użytkownika i kluczowych dla niego etapów rozwoju. Dzięki temu edukacyjna zabawa pomaga rozwijać zdolności poznawcze, motoryczne, społeczne i emocjonalne.

Dla dzieci w każdym wieku

Na każdym produkcie CzuCzu znajdziecie sugerowany minimalny wiek małego użytkownika. To doskonały drogowskaz podczas szukania idealnego prezentu dla dziecka i jednocześnie dopiero podpowiedź, bo nasze produkty rosną razem z dziećmi i można je wykorzystać na mnóstwo kreatywnych sposobów. Dobra zabawa nie ma górnej granicy wieku – gra czy puzzle z oznaczeniem „2+” w rękach przedszkolaków nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

Pomysł i design

Przykładamy wielką wagę do wyglądu i treści naszych produktów, kształtując poczucie estetyki od najmłodszych lat. Nasze edukacyjne zabawy nieustająco zachwycają zarówno dzieciaki jak i dorosłych. Korzystamy wyłącznie z autorskich pomysłów, a do współpracy zapraszamy najlepszych twórców. Wyraziste, piękne ilustracje Agnieszki Malarczyk oraz innych uznanych polskich ilustratorów pozostają blisko świata dzieci, ich wrażliwości i kreatywności.

Ekologia i bezpieczeństwo

Dbamy o przyszłość dzieci na każdym froncie. Produkujemy niemal wyłącznie z papieru, cały czas eliminując folię i szukając rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Korzystamy z certyfikowanych materiałów i farb – bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem. Książeczki i zabawki CzuCzu odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Dopracowujemy je w najmniejszym szczególe, a dzięki temu, że powstają w całości w Polsce, możemy doglądać ich produkcji na każdym etapie.

Jakość bez granic

Nasze produkty można kupić w USA i Kanadzie, w Unii Europejskiej, Australii, Chile, a nawet na Tajwanie. Mamy na koncie m.in. nagrody i wyróżnienia w konkursie Zabawka Roku, Perełka Roku magazynu „Świat zabawek” i Nagrodę Specjalną Kapituły Komitetu Ochrony Praw Dziecka za całokształt działań edukacyjnych. Za oceanem nasze nagrody to: Mom’s Choice Award, Parents’ Choice Award, Teachers’ Choice Award, Tillywig Brain Child oraz nominacja do nagrody Toy of the Year.

 

Mamy szczęście i wiemy, jak ważna jest nasza praca, dlatego wkładamy w nią mnóstwo serca. Nasz zespół korzysta wyłącznie z autorskich pomysłów. Jako pierwsi nowe produkty testują redakcyjne dzieciaki. Wszyscy mamy przy tym mnóstwo zabawy. Jedno pozostaje niezmienne: CzuCzu pokazuje, czym jest radość odkrywania.

Zapraszamy do naszego świata edukacyjnej zabawy!

1279 CzuCzu Memorki pojazdy 1279 CzuCzu Memorki pojazdy
Producent: CzuCzu
Cena:

19,90 zł

szt.
zobacz więcej
CzuCzu Poznaję zawody 0746 CzuCzu Poznaję zawody 0746
Producent: CzuCzu
Cena:

49,90 zł

szt.
zobacz więcej
CzuCzu Akademia - Kolory (1) CzuCzu Akademia - Kolory (1)
Producent: CzuCzu
Cena:

34,90 zł

szt.
zobacz więcej
CzuCzu Biblioteczka dziecka (1) CzuCzu Biblioteczka dziecka (1)
Producent: CzuCzu
Cena:

44,90 zł

szt.
zobacz więcej
CzuCzu Domino Dinozaury (1) CzuCzu Domino Dinozaury (1)
Producent: CzuCzu
Cena:

44,90 zł

szt.
zobacz więcej
CzuCzu Gra Domino Kolory (1) CzuCzu Gra Domino Kolory (1)
Producent: CzuCzu
Cena:

44,90 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl