Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Rozwijaj umiejętności dziecka z Albikiem!

Dzieci zaczynają przyswajać wiedzę już od najmłodszych lat. To właśnie w czasie dorastania kształtują się ich własności intelektualne, stopień kreatywności oraz umiejętności manualne. Chcąc jak najlepiej spożytkować ten czas, rodzice powinni zapewnić im stałą formę nauki poprzez zabawę.

Czytaj z Albikiem to seria książek, które obsługiwane przez interaktywne pióro zapewnią dziecku wiele godzin rozrywki, a przy okazji dostarczą mu wiele ciekawych informacji na przeróżne tematy.

Jak to działa?

Każda książka sama w sobie zawiera wiele ciekawych informacji, jednak w połączeniu z interaktywnym piórem, zakres wiedzy jest kilkukrotnie wzbogacony. Główny przyrząd do zabawy, a mianowicie pióro Czytaj z Albikiem kupuje się raz, a działa ono dla wszystkich książek z serii. Wraz z pojawianiem się nowych części książek, oprogramowanie zostaje aktualizowane i do dalszej zabawy niezbędna jest jego podmiana poprzez podpięcie pióra do komputera.

Pióro umożliwia nam nie tylko usłyszenie treści umieszczonej w książce, lecz także dopowiada wiele tematycznych ciekawostek oraz gra różnego rodzaju melodie i wydaje zabawne odgłosy.

Popularne książki z serii Czytaj z Albikiem

Nie można jednoznacznie stwierdzić, która książka najbardziej spodoba się dziecku, gdyż w każdej zawiera się multum ciekawych informacji na tematy przewodnie danej części. Wielu rodziców na start wybiera jednak książki tematycznie związane z zagadnieniami geograficznymi. Przykładem takich może być chociażby Czytaj z Albikiem Świat Zwierząt bądź Czytaj z Albikiem Atlas Świata. Dzięki dwóm powyższym możemy nauczyć nasze dziecko znajomości nazw państw oraz wielu nie tylko tych podstawowych gatunków zwierząt, występujących na świecie.

Często polecanymi są również serie związane z zawodami oraz informacjami w temacie tego, co nas otacza np. Czytaj z Albikiem Wszechświat.

Dla kogo przeznaczone?

Książki z serii Czytaj z Albikiem są zaprojektowane tak, by korzystać mogły z nich dzieci w różnym wieku. Rozbieżność jest naprawdę duża, a zaczyna się ona mniej więcej od początku rozumowania poszczególnych słów przez dziecko, aż po wiek przedszkolny i dalej. Dzieci spragnione wiedzy można zaopatrzyć również w zestaw Czytaj z Albikiem po to, by mogły zgłębiać jak najwięcej wiedzy!

 

 
0047 ALBI MINI KSIĄŻECZKA WIOSNA 0047 ALBI MINI KSIĄŻECZKA WIOSNA
Producent: Albi
Cena:

39,90 zł

szt.
zobacz więcej
0054 ALBI MINI KSIĄŻECZKA LATO 0054 ALBI MINI KSIĄŻECZKA LATO
Producent: Albi
Cena:

39,90 zł

szt.
zobacz więcej
0061 ALBI MINI KSIĄŻECZKA JESIEŃ 0061 ALBI MINI KSIĄŻECZKA JESIEŃ
Producent: Albi
Cena:

39,90 zł

szt.
zobacz więcej
0078 ALBI MINI KSIĄŻECZKA ZIMA 0078 ALBI MINI KSIĄŻECZKA ZIMA
Producent: Albi
Cena:

42,90 zł

szt.
zobacz więcej
1532 ALBI KSIĄŻKA HENIO KOPARKA 1532 ALBI KSIĄŻKA HENIO KOPARKA
Producent: Albi
Cena:

79,90 zł

szt.
zobacz więcej
3459 ALBI ZNAM GODZINY 3459 ALBI ZNAM GODZINY
Producent: Albi
Cena:

42,90 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl