Producenci
Promocje
Pocket Titans Figurka Robot niespodzianka
Pocket Titans Figurka Robot niespodzianka
44,90 zł 34,90 zł
szt.
GRA NUMBALEE
GRA NUMBALEE
52,90 zł 39,90 zł
szt.
Panel do zabawy Przyjaciele z lasu tropikalnego
Panel do zabawy Przyjaciele z lasu tropikalnego
99,90 zł 79,90 zł
szt.

Czym jest Dumel Discovery?

Dumel Discovery to sieć importowa zabawek, stawiających przede wszystkim na rozwój i kreatywność dziecka. Firma istnieje od 1999 roku, a w swojej ofercie posiada asortyment zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci.

Posiadając spore doświadczenie, zdobyte na podstawie współpracy z wieloma liczącymi się na rynku producentami zabawek, marka gwarantuje nam to co najważniejsze, czyli bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę.

Na jakiej podstawie dobierane zostają produkty?

Dobór zabawek do oferty firmy Dumel Discovery odbywa się przez wzgląd na różnorodność dzieci, ich zainteresowania, a także aktualne, topowe trendy panujące obecnie na rynku. Niemal każdego roku przeprowadzane są badania unaoczniające wpływ różnego rodzaju zabawek na rozwój intelektualny dzieci, a także powstaje wiele ankiet, mających na celu zapytanie bezpośrednio rodzica o to, która z zabawek podoba się ich pociechom najbardziej.Zabawki znajdujące się w ofercie Dumel Discovery

Ilość produktów jest ogromna, przez co dla lepszego odnalezienia się w ofercie, każda z zabawek została precyzyjnie umieszczona w poszczególnych kategoriach. Dzieci w okresie, w którym poznają świat, potrzebują nieustannego tłumaczenia i to właśnie wtedy najlepiej przyswajają wiedzę. W kategorii zabawek interaktywnych znaleźć możemy Traktor Dumel Discovery bądź Dumel Discovery Arka Noego. Obydwa produkty pozwolą poznać wiele ciekawych zagadnień, związanych właśnie z ich realnymi odpowiednikami.

Ponadto w asortymencie znaleźć możemy chociażby wiele różnego rodzaju gier edukacyjnych, takich jak Prawda czy Fałsz. Wyżej wymienione produkty to tylko niewielka część tego, co spotka nas na stronie sklepu.

Dlaczego warto zakupić zabawkę Dumel dla swojego dziecka?

Dobór odpowiedniej zabawki Dumel korzystnie wpłynie na rozwój intelektualny naszych pociech, a także nauczy je kreatywności i logicznego myślenia. Wszystkie zabawki projektowane są z myślą o wzbudzeniu jak największego zainteresowania u dziecka, poprzez wprowadzanie barwnej kolorystyki i różnych, skomplikowanych kształtów.

Warto również podkreślić, że firma w stu procentach dba o bezpieczeństwo maluchów, na wskutek czego zabawki z oferty posiadają wszelkie certyfikaty oraz nie zawierają ostrych krawędzi i małych elementów.

DUMEL ARKA NOEGO DD31880 DUMEL ARKA NOEGO DD31880
Producent: Dumel
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Gryzak Kukurydza silikon Gryzak Kukurydza silikon
Producent: Dumel
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
 ZAWIESZKA KROWA CAESAR ZAWIESZKA KROWA CAESAR
Producent: Dumel
Cena: 26,90 zł
szt.
zobacz więcej
 ZAWIESZKA ŻÓŁWIK Z WIBRACJĄ ZAWIESZKA ŻÓŁWIK Z WIBRACJĄ
Producent: Dumel
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
4192 ZAWIESZKA MUZYCZNY KONIK 4192 ZAWIESZKA MUZYCZNY KONIK
Producent: Dumel
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
5790 DUMEL ZAWIESZKA SOWA OLIMPIA 5790 DUMEL ZAWIESZKA SOWA OLIMPIA
Producent: Dumel
Cena: 22,90 zł
szt.
zobacz więcej
7919 ZAWIESZKA JEŻ GRZECHOTKA 7919 ZAWIESZKA JEŻ GRZECHOTKA
Producent: Dumel
Cena: 34,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl