Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
1120 Mini Warsztacik fizyki 1120 Mini Warsztacik fizyki
Producent: Trefl
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
S4Y  FABRYKA EKSPLOZJI 4726 TREFL S4Y FABRYKA EKSPLOZJI 4726 TREFL
Producent: Trefl
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
s4y MINI WARSZTACIK GLUTOŻELKÓW s4y MINI WARSZTACIK GLUTOŻELKÓW
Producent: Trefl
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
S4Y TREFL FABRYKA KRYSZTAŁÓW 7161 S4Y TREFL FABRYKA KRYSZTAŁÓW 7161
Producent: Trefl
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
TREFL S4Y Fabryka Rakiet 60562 TREFL S4Y Fabryka Rakiet 60562
Producent: Trefl
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
TREFL S4Y Nauka o kwiatach 60617 TREFL S4Y Nauka o kwiatach 60617
Producent: Trefl
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wieloletnie doświadczenie firmy Trefl w tworzeniu zabawek pokazuje, że dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę.

Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You od firmy Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki.

Bawiąc się zestawami naukowymi, dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

Umiejętności motoryczne: Rozwój sprawności motorycznej, jak i koordynacji oko – ręka jest bazą do nauki podstawowych czynności jak np. pisania. Zestawy Naukowe wymagają wykorzystywania umiejętności motorycznych co wpływa na ich udoskonalenie.

Koncentracja: Umiejętność skupienia uwagi na wykonywanym doświadczeniu jest bardzo dobrym ćwiczeniem do nabycia sprawności łatwego uczenia się i przyswajania wiedzy z różnych dziedzin.

Edukacja: Przygotowane przez specjalistów książeczki edukacyjne, które są dużym uzupełnieniem samej instrukcji zawierają wiele ciekawych informacji z danej dziedziny, a także kolorowe zdjęcia i rysunki. Dzięki temu poza samym zestawem naukowym dzieci otrzymują także bardzo ciekawą i cenną lekturę.

Kreatywność: Doświadczenia przygotowane zostały w taki sposób, aby pozostawić dzieciom dowolność w użyciu np. barwników, czy zapachów. Dzięki temu nasi mali naukowcy mają możliwość stworzenia niepowtarzalnych kolorów świec, mydeł czy zapachów perfum.

Umiejętność pracy w zespole: Doświadczenia w naszych zestawach naukowych zostały przygotowane w taki sposób, aby mogły brać w nim udział całe grupy dzieci. Dzięki temu uczestnicy edukacyjnej zabawy nabywają umiejętności współpracy z innymi, w większym zespole.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl